Červen 2014

#1Day ~Harry Potter 30 day Challenge~

30. června 2014 v 21:46 | Anna |  Harry Potter 30 Day Challenge

Your favourite of the 7 books

Mojí nejoblíbenější knížkou ze všech sedmi je ta šestá - tedy Harry Potter a Princ dvojí krve (kterou jsem naposledy četla asi někdy letos březnu). Narozdíl od šestého filmu, který podle mého názoru patří k těm méně zdařilým ze všech osmi. Asi by se slušelo říct hned na začátek, že můj názor na knížky i filmy podstatně ovlivňuje Alan Rickman - můj nejoblíbenější herec a představitel Severuse Snapea. A přiznejme si v šestce má fakt skvělé scény (hlavně na konci :3). Potom taky miluju ty část na hodinách lektvarů z Harryho učebnicí, která patřila princi dvojí krve. Profesor Křiklan a jeho večírky, zvracející McLagen na Severusovy boty, Ron a Levandule nebo Felix Felicis a další skvělé části tohohle dílů z něj dělají můj nejoblíbenější.

Do komentářů můžete psát jaký je váš nejoblíbenější díl a proč:)


Co je Harry Potter 30 Days Challenge?

30. června 2014 v 21:16 | Anna |  Harry Potter 30 Day Challenge
Ahoj všem návštěvníkům mého nově založeného blogu! :)
Ze začátku jsem moc nevěděla o čem sem budu psát a tak jsem se nechala inspirovat zahraničnímí (nejenom) blogy a narazila jsem na spoutu ,,challenges'' (význam snad ani nemusím vysvětlovat).
Ze spousty druhů jsem si jako obrovská fanynka HP knížek (samozřejmě i filmů) vybrala Harry Potter 30 Days Challenge. Pod článkem je obrázek ke každému dni. Ten první den sem přidám už dnes. Nevím jestli to budu dodržovat přesně, že každý den přidám jeden, ale nebojte o žádný ze dnů nepříjdete i když třeba den, dva vynechám tak budu pokračovat tam, kde jsem skončila minule:)
Doufám, že se challenge bude líbit a někdo ji vůbec bude číst :D
Tak já se jdu pustit do prvního dne což je '' Your favourite of the 7 books'' :)